Gospodarstwo Szkółkarskie JB Piech rozpoczęło działalność w 1989 roku. Początkowo produkcja obejmowała róże i krzewy żywopłotowe, następnie oferta została wzbogacona o drzewka owocowe oraz rośliny iglaste.

Obecnie gospodarstwo szkółkarskie zajmuje powierzchnię 25 ha, z czego 18 ha zajmują uprawy gruntowe, 5 ha uprawy w kontenerach, a 1800 m2 stanowią uprawy pod osłonami. Szkółka specjalizuje się w produkcji drzew i krzewów iglastych, w tym form szczepionych, oraz liściastych, w pojemnikach, i w gruncie.

Od 2000 Szkółka JB Piech jest zrzeszona w Związku Szkółkarzy Polskich i co roku bierze udział w Międzynarodowej Wystawie Roślin i Ogrodów "ZIELEŃ TO ŻYCIE".

Dbamy o to, by nasz materiał cechował się wysoką jakością i spełniał Państwa oczekiwania, dlatego też nieustannie inwestujemy w nowoczesne metody produkcji oraz zwiększamy asortyment oferowanych roślin. Zapewniamy dogodne warunki sprzedaży oraz możliwość transportu. Współpracujemy z firmami urządzającymi tereny zieleni oraz centrami ogrodniczymi z terenu całej Polski oraz Europy.

Każdy dowód na to, że nasza działalność przyczynia się do powiększenia obszarów zieleni sprawia nam ogromną przyjemność i motywuje do dalszego rozwoju.

Zapraszamy do współpracy
Joanna i Bogdan Piech